Provozní doba: Po - Pá: 10:00 - 17:00Nákupní košík

  • Položek:
  • 0 ks
  • V hodnotě:
  • 0 Kč

... Specialista zánovního zboží značky Apple ...Kategorie  :


Pojmem A Grade označuje výrobky Apple, které pocházejí většinou z předváděcích akcí, od recenzentů nebo od zákazníků, kteří jej vrátili nedlouho po koupi. Tyto výrobky jsou nerozpoznání od nového zboží . Na telefony označené jako  A Grade se vztahuje záruka 12 měsíců.


Pojmem B Grade označuje výrobky Apple, které byly vykoupené nebo vrácené od zákazníků, které jsou  bez jakýchkoliv závad a po důkladné kontrole jsou vráceny do prodeje. Vykazují nepatrné opotřebení. Takto označené  výrobky Apple jsou za výrazně zvýhodněnou cenu. Vše je po softwarové a hardwarové stránce důkladně překontrolováno a otestováno. Bez příslušenství. Na telefony označené jako B Grade se vztahuje záruka 12 měsíců. 


Pojmem C Grade označuje výrobky Apple, které byly vykoupené nebo vrácené od zákazníků, vykazující pouze známky užívání, bez závad a po důkladné kontrole jsou vráceny do prodeje. Vše je po softwarové a hardwarové stránce důkladně překontrolováno. Bez příslušenství. Na telefony označené jako C Grade se vztahuje záruka 12  měsíců.


Naším cílem je být odborným, důvěryhodným a vyhledávaným partnerem pro Vaše nákupy. Chceme nabízet to nejlepší, co je v danou chvíli na trhu.